18 października 2011

Uzupełniam album...

Mój Maluszek to nocny Marek...

Mam nadzieję, że to przejściowe :-) Ładnie śpi i w dzień i w nocy, ale wieczory bardzo lubi mi zajmować... ;-) Zachwycona tym nie jestem jak się możecie domyślać...

Wieczorem chętnie bym go widziała śpiącego a nie kimającego i radosnego lub marudnego...oczywiście wiszącego mi na rękach... Ogólnie uwielbia być noszony- no tu nie odbiega od żadnej z moich starszych pociech...

Bliskość generalnie jest Mu niezbędna i ja to rozumiem i noszę...a jakże, ale biceps to niedługo będę miała jak po siłce;-)

Chusta poszła więc w ruch... mam poucha i w nim wynosiłam córę:-) Wolałabym chyba jednak chustę elastyczną coby na plecach najlepiej sobie malca uwiązać :-))

Dziś eS śpi jak susełek więc zabrałam się za albumik, który czeka na zdjęcia...
No i jest...powoli nabiera kształtów pamiątkowego archiwum malca :-)


Przypominam, że albumik wykonała Gosia- wykonuje przepiękne scrapy, jestem zawsze nimi zauroczona :-)

Przygotowałam fotki, podrukowałam na mojej małej Selphy i kilka fotek jest w sepii a reszta w kolorze:-) Ogólnie prawie wszystkie fotki w kolorze pasują do kolorystyki, jaką zaproponowała Gosia- super!

Jeszcze nie jest wypełniony w całości, musiałam sobie to zajęcie rozłożyć na raty- bo też i trudno się zdecydować na fotki... tak dużo ich się robi maluchowi... Kiedyś były to pojedyncze sztuki a teraz masa fotek przepełnia nasze komputerowe dyski :-)


Pozostała jeszcze teczka- równie piękna i przydatna... chyba wrócę do drukowania zdjęć- tak przyjemnie jest wziąć do ręki i popatrzeć... beż włączania kompa i pośpiesznego przeglądania archiwum fotograficznego :-)


Szyciowo czasu brak ale wczoraj udało mi się skroić i wstępnie przygotować maleńkie polarkowe rękawiczki z bawełnianą podszeweczką.Piękne słonko za oknem... wyłączamy kompy i na spacerek..bo warto nim niebo się zachmurzy :-)

Róbcie też zdjęcia, drukujcie, oprawiajcie, dotykajcie...

Pa

Sabik

3 komentarze:

  1. Cudownie wygląda album z fotkami!!! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Album cudny,a Ty jesteś pracowita jak mróweczka:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło i dziękuję za obecność:-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

odwiedzają mnie...

masz chwilkę na reklamę? kliknij :-)

klikamy reklamy...